Vítejte na naší chalupě v Krkonoších  

Nejlevnější dovolená v Krkonoších - přímo v SKI AREALU BUBÁKOV Herlíkovice-Hořejší Vrchlabí na soukromé chalupě rodiny Knotkových
 
 
 
 
 
 
 
 


- Ubytování -Ubytování na soukromé chalupě rodiny Knotkových Na Stráni č.101 Hořejší Vrchlabí - Herlíkovice (Ski areál BUBÁKOV).

Naše chalupa se nachází asi 5 km od centra města Vrchlabí,ve směru na Špindlerův Mlýn-12 km ,na svazích kopce Žalý (1016 m n.m.) na hranicích Krkonošského národního parku v samém centru Ski areálu Bubákov cca.50m od vleků.

Ubytování poskytujeme v dvou samostatných apartmánech:

APARTMÁN "A"

přízemí                                                       1. patro
        

Pro 2-6 osob, sestává z 3 místností. V přízemí je jídelna + 2 lůžka (+ 2 lůžka rozkládací), vybavený kuchyňský kout s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, kávovarem a hygienické zařízení se sprchou, umyvadlem a WC. Na pokoji je barevná TV a rádio. V patře jsou další dvě propojené ložnice se čtyřmi lůžky a jedno rozkládací lůžko. V ložnicích v patře je rovněž barevná TV.

APARTMÁN "B"

Pro 2 - 4 osob, atypický obytný prostor mezonetového typu. S moderní vybavenou kuchyní - lednice, sporák s grilem, jídelnou, dvě lůžka + 1 lůžko rozkládací, další cca 3 lůžka na galerii přístupné žebříkovým schodištěm. V apartmánu je barevná TV a rádio. Moderní koupelna s vířivou vanou, sprchou, umyvadlem a WC. Apartmán "B" má k dispozici malý balkon (viz. foto v záhlavíKaždý z apartmánů má svůj samostatný bojler na teplou vodu.

Každý z apartmánů je ideální pro jednu samostatnou rodinu

V objektu je prostor pro ukládání lyží a lyžařských bot. Parkování aut je podle sněhových podmínek možné u chalupy nebo na parkovišti skiareálu Bubákov. Nejbližší autobusová zastávka a restaurace je cca 10 min. chůze.
- Lyžování -V těsné blízkosti chalupy jsou vleky 800m ,2 x 400m a 4-sedačková lanovka o délce 1000m Ski areálu Bubákov s terény vhodnými jak pro pokročilé lyžaře, tak i pro úplné začátečníky. Sjezdovky se každodenně upravují, k dispozici je umělé zasněžování. Přístup k vlekům je vzdálený od chalupy cca 50m. K dispozici je občerstvení, lyžařská škola. Permanentní dohled Horské služby je samozřejmostí.
Navíc je z horní části sjezdovek možný přejezd na lyžích do Ski areálu Herlíkovice s dalšími vleky - sedačkou na Žalý (sjezdovka 1600m), 2 sjezdovky, vlek 500m se sjezdovkou dlouhou 800 m, rovněž s umělým zasněžováním.

Areál Herlíkovice a Bubákov mají k dispozici možnost zakoupení jednoho společného skipasu. Tedy pro sjezdové lyžování a snowbord ideální podmínky.

Rovněž pro běžkaře jsou podmínky výborné. V horní části sjezdovek lyžařské stopy navazují na upravované trasy běžeckého areálu Benecko a dále na areál Horní Mísečky. A to v krásném prostředí krkonošských lesů a plání. Můžete využít oblíbené a osvědčené trasy popsané v kapitole "Léto".
- Léto -I léto v Krkonoších má své kouzlo. Turistika pěšky i na kole Vám nejen zlepší fyzickou kondici, ale poznáte i krásu rozkvetlých vonících horských luk a kouzelné výhledy krkonošskou krajinou. A když je sezóna hub borůvek a malin, pobyt u nás nemá chybu. Borůvky a maliny - to je pojem sám pro sebe, chodíme na ně s kyblíkem.

Turistické trasy - pěšky i na kole

Na kole je možné vyjet prakticky až na Sněžku, díky dřevařům byly v minulosti vybudovány asfaltové cesty prakticky po celých Krkonoších. Je nutno dodržovat nařízení KRNAP k ochraně životního prostředí.
 1. Výstup na Žalý (1019 m.n.m.) - pěšky od chalupy a zpět 2 - 3 hod. Možnost prodloužení do Benecka a přes bufet na Rovince zpátky k chalupě - cca 5 hod.
 2. Chalupa , po "Velbloudce" na Rovinku (u Benecka), Mísečky, Špindlerův Mlýn, zpět autobusem - cca 4 hod.
 3. Sněžka - autobusem do Špindlu a na Špindlerovku, dále pěšky na Luční boudu, při pěkném počasí možný výstup na Sněžku a dále přes Bufet na rozcestí do Strážného a Herlíkovic - cca 8 hod (na běžkách cca 6 hodin).
 4. Autobusem na Špindlerovku, dále pěšky na Petrovu boudu, přes Mužské a Ženské kameny ke Sněžným jamám a dále k pramenům Labe, Kotel, Vrbatova bouda, Mísečky, Rovinka, po "Velbloudce" k chalupě - cca 10 hod (na běžkách cca 7,5 hodiny).
Dále jsou možné výlety do okolních městeček
- Rezervace -

Provádíme konečnou rezervaci pouze týdenních pobytů po složení 50 % zálohy, rezervaci víkendů provádíme vždy až v pondělí před následujícím víkendem - v případě, že je volno, rádi Vás ubytujeme. Ostatní viz "Všeobecné obchodní podmínky"
V případě zájmu, vyplňte prosím žádost o rezervaci a zešlete nám ji.Adresa :  rodina Knotkova                                             
            Na stráni č.p. 101
            Hořejší Vrchlabí - Herlíkovice
GPS: N 50.65.196, E 15.60.431

tel,fax :  +420 466 647 965
mobil :   +420 776 159 923
e-mail : f.knotek@volny.cz 
f.knotek@tiscali.cz 
- Ceník 2013-2014-
 • Preferujeme týdenní pobyty
 • zahájení pobytu - sobota nejdříve od 14 :00 hod.
 • ukončení pobytu - sobota nejpozději do 10 :00 hod.
Typ požadovaného apartmánu :

1A)Apartmán " A " 4/6 osob / týden , min. 6 nocí (přízemí + ložnice v podkroví)
Cena : 7 840 Kč/apartmán " A "/ 1 týd. pobyt ,
( příplatek za další 5. nebo 6. osobu 280 Kč/os/noc )
1B)Apartmán " A " 4/6 osob /méně než 1-5 nocí (přízemí + ložnice v podkroví)
Cena : 390 Kč/apartmán " A "/ 1 osoba / 1 noc

2A)Apartmán " B " 2/4 osoby / týden , min. 6 nocí (podkroví - mezanin)
Cena : 9 240 Kč/apartmán " B "/ 1 týd. pobyt ,
( příplatek za další 5. osobu 330 Kč/os/noc )
2B)Apartmán " B " 2/4 osoby / méně než 1-5 nocí (podkroví - mezanin)
Cena : 460 Kč/apartmán " B "/ 1 osoba / 1 noc

3A)Apartmán " A + B " 8/10 osob / týden , min. 6 nocí (oba apartnány v chalupě )
Cena : 17 080 Kč/apartmán " A +B "/ 1 týd. pobyt ,
( příplatek za další 9. nebo 10. osobu 280 Kč/os/noc )
4)Příplatek na vánoční a silvestrovský pobyt :
+ 50,- Kč/ 1 os. / 1 noc - pro všechny typy apartmánů a pobytů

V případě zájmu, vyplňte prosím žádost o rezervaci a zešlete nám ji.


Cena obsahuje: pronájem apartmánu včetně vybavení, studenou a teplou vodu, toaletní papír, zahradní nábytek.
Cena neobsahuje: povlečení na poskytnuté lůžkoviny, ručníky, mýdlo. Uvítáme, když si přivezete své povlečení. Pronájem společných prostor - chodby v přízemí a podkroví
Pronájem povlečení: (prostěradlo, povlečení na polštář a deku) je 150,- Kč / lůžko / pobyt.
Pes: v případě, že budete mít s sebou psa, účtujeme 500,-Kč / pes / týden. Vzhledem k tomu, že máme své dva psy, vyžádejte si náš souhlas předem.
Děti: Děti do 2 let- zdarma, pro ostatní - starší děti neposkytujeme slevu, vzhledem ke stejným nárokům dětí a dospělých na teplo a teplou vodu , ubytování a pod.


- Všeobecné obchodní podmínky -


 • Po obdržení 50 % zálohy na rezervaci Vám zašleme závazné písemné potvrzení Vaší rezervace zvoleného apartmánu na daný termín.
 • Rezervace je závazná z naší i z vaší strany. Zrušit ji lze pouze výjimečně a to alespoň 20 dnů před nástupem.
 • Při Vašem nástupu si od Vás vyžádáme doplatek na celý pobyt dle předem sjednaných podmínek. Při nástupu vybíráme vratnou zálohu ve výši 2000 Kč / apartmán na vybavení apartmánu a provedení konečného úklidu. Tato záloha bude navrácena při ukončení pobytu.
 • Po dobu hlavní zimní sezony, t.j. od 11.1. do 15.3. přijímáme rezervace v minimálním počtu 4 osob na apartmán.